Opinie

Hurt

Hurt

Szukasz niezawodnej firmy oferującej najlepsze kratomy w najniższych cenach w Europie? Nie szukaj dalej, kratom bird jest częścią największej europejskiej korporacji dostarczającej kratom w całej UE od 2016 roku. Staramy się oferować tylko najlepszy kratom i być autentycznymi dla naszych klientów, wszystkie nasze produkty są testowane laboratoryjnie i przeszły przez obszerna kontrola jakości, aby zapewnić, że importujemy tylko najlepsze liście!

Według ekspertów rynek kratomu, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, to branża warta już 1,3 miliarda dolarów, a Europa powoli nadrabia zaległości. Nie przegap swojej szansy na bycie częścią tego dynamicznie rozwijającego się rynku, zostań sprzedawcą kratom bird i zaopatruj swoich klientów w kratom premium DZISIAJ!

Dlaczego warto zostać
sprzedawcą Kratom Bird?

Oferujemy kratom premium!

Nasze fabryki pracują zgodnie z praktykami produkcyjnymi wysokiej jakości i wysoko stawiają poprzeczkę innym do naśladowania. Posiadanie dobrych standardów, praktyki i jakości przejawia się w efekcie końcowym i jesteśmy dumni, że korzystamy z usług ekspertów w branży, którzy dbają o ustanowienie protokołów najlepszych praktyk dla naszej produkcji. Jesteśmy dumni z naszej fabryki. Dziś mamy doskonały zespół kontrolerów jakości, aby zapewnić wspaniały produkt, który możesz sprzedawać swoim klientom!

Jesteśmy jedyną firmą w Europie, która dezynfekuje nasze produkty!

Surowiec jest dezynfekowany promieniowaniem UV-C, które jest najskuteczniejszą metodą dezynfekcji kratomu przed wirusami i bakteriami, a przed eksportem wszystkie pudełka są sterylizowane w urządzeniach do sterylizacji promieniowaniem gamma w celu zapewnienia dodatkowej warstwy ochrony przed bakteriami i wirusami.

Oferujemy produkty przetestowane laboratoryjnie!

Wszyscy mówią, że testują swoje produkty w laboratorium, ale czy tak jest naprawdę? Kupując u nas masz 100% testowany laboratoryjnie kratom z rzeczywistymi raportami laboratoryjnymi od Eurofins, największej na świecie i autoryzowanej firmy laboratoryjnej.

Niskie ceny!

Oferujemy najlepsze ceny hurtowe B2B i B2C w Europie. Od 10 kg do 10 000 kg, możemy dostarczyć Ci każdą potrzebną ilość, skontaktuj się z nami już dziś i możemy porozmawiać dalej!

Europejska hurtownia

Nasza firma znajduje się w Szwecji, co oznacza, że możesz otrzymać zamówienie w ciągu kilku dni! współpracujemy z FedEx, który może dostarczyć w ciągu tygodnia do wszystkich krajów europejskich za bardzo niską cenę! Nie musisz już kupować w Azji Południowo-Wschodniej i płacić wysokich opłat za wysyłkę!

Wypełnij formularz
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!