WE ARE CLOSED FOR HOLIDAYS BETWEEN JULY 30 TO AUGUST 14, LAST DAY WE SHIP ORDERS ARE MONDAY JULY 29 BEFORE 12.00 CET!
ALL ORDERS MADE DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED THURSDAY AUGUST 15!

Opinie

Hurt

Hurt

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem naszych produktów, nie wahaj się z nami skontaktować!

Szukasz niezawodnej firmy oferującej najlepsze kratomy w najniższych cenach w Europie? Nie szukaj dalej, kratom bird jest częścią największej europejskiej korporacji dostarczającej kratom w całej UE od 2016 roku. Staramy się oferować tylko najlepszy kratom i być autentycznymi dla naszych klientów, wszystkie nasze produkty są testowane laboratoryjnie i przeszły przez obszerna kontrola jakości, aby zapewnić, że importujemy tylko najlepsze liście!

Według ekspertów rynek kratomu, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, to branża warta już 1,3 miliarda dolarów, a Europa powoli nadrabia zaległości. Nie przegap swojej szansy na bycie częścią tego dynamicznie rozwijającego się rynku, zostań sprzedawcą kratom bird i zaopatruj swoich klientów w kratom premium DZISIAJ!

Dlaczego warto zostać
sprzedawcą Kratom Bird?

Oferujemy kratom premium!

Nasze fabryki pracują zgodnie z praktykami produkcyjnymi wysokiej jakości i wysoko stawiają poprzeczkę innym do naśladowania. Posiadanie dobrych standardów, praktyki i jakości przejawia się w efekcie końcowym i jesteśmy dumni, że korzystamy z usług ekspertów w branży, którzy dbają o ustanowienie protokołów najlepszych praktyk dla naszej produkcji. Jesteśmy dumni z naszej fabryki. Dziś mamy doskonały zespół kontrolerów jakości, aby zapewnić wspaniały produkt, który możesz sprzedawać swoim klientom!

Jesteśmy jedyną firmą w Europie, która dezynfekuje nasze produkty!

Surowiec jest dezynfekowany promieniowaniem UV-C, które jest najskuteczniejszą metodą dezynfekcji kratomu przed wirusami i bakteriami, a przed eksportem wszystkie pudełka są sterylizowane w urządzeniach do sterylizacji promieniowaniem gamma w celu zapewnienia dodatkowej warstwy ochrony przed bakteriami i wirusami.

Oferujemy produkty przetestowane laboratoryjnie!

Wszyscy mówią, że testują swoje produkty w laboratorium, ale czy tak jest naprawdę? Kupując u nas masz 100% testowany laboratoryjnie kratom z rzeczywistymi raportami laboratoryjnymi od Eurofins, największej na świecie i autoryzowanej firmy laboratoryjnej.

Niskie ceny!

Oferujemy najlepsze ceny hurtowe B2B i B2C w Europie. Od 10 kg do 10 000 kg, możemy dostarczyć Ci każdą potrzebną ilość, skontaktuj się z nami już dziś i możemy porozmawiać dalej!

Europejska hurtownia

Nasza firma znajduje się w Szwecji, co oznacza, że możesz otrzymać zamówienie w ciągu kilku dni! współpracujemy z FedEx, który może dostarczyć w ciągu tygodnia do wszystkich krajów europejskich za bardzo niską cenę! Nie musisz już kupować w Azji Południowo-Wschodniej i płacić wysokich opłat za wysyłkę!

Wypełnij formularz
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.