CREDIT CARD IS NOW WORKING ON WWW.KRATOMBIRD.COM! 

Opinie

Zapewnienie jakości

Przetestowano w laboratorium

Jako Kratombird jesteśmy dumni z poświęcenia i troski, którą darzymy naszych nieocenionych klientów. Z tego względu wszystkie oferowane przez nas produkty z Mitragyna Speciosa są poddawane testom laboratoryjnym, zanim trafią do sprzedaży.

To dla nas oczywiste, że twoje zdrowie jest w tym wszystkim najważniejsze – dlatego dopilnowujemy, aby każdy zamówiony od nas produkt spełniał najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Każda partia przechodzi rygorystyczne testy laboratoryjne przeprowadzane przez strony zewnętrzne. Tego rodzaju badania umożliwiają kontrolę nad czystością i ogólną integralnością naszych produktów.

W ramach naszej bezkompromisowej procedury kontroli jakości nieustannie testujemy nasze wyroby pod kątem zanieczyszczeń oraz innych substancji, które mogłyby naruszać bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów. Prowadzone przez nas badania w szczególności dotyczą obecności bakterii.

  • E. Coli
  • Drożdżaków
  • Salmonelli
  • Enterobakterii
  • Metali Ciężkich
Zapewniona jakość

Dzięki wspomnianym testom możesz spać spokojnie, wiedząc, że zakupione produkty są wolne od szkodliwych związków.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przejrzystość to podstawa i z tego względu z otwartością prezentujemy wyniki testów przed klientami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, lub chcesz zyskać dostęp do naszych szczegółowych raportów, śmiało, skontaktuj się z nami. Cenimy sobie twoje zaufanie, jednocześnie gwarantując najwyższą jakość produktów popartą naukową weryfikacją.

Wybierając Kratom Bird, masz pewność, że dokonujesz zakupu od firmy, która troszczy się o twoją kondycję. Nadal będziemy stawiać na pierwszym miejscu zdrowie i zadowolenie naszych klientów – poprzez kontynuację bezwzględnych testów laboratoryjnych i kultywacji jakości, która nie uznaje żadnych kompromisów.

Pewność siebie

Dziękujemy za wybór Kratom Bird. Z utęsknieniem czekamy na chwilę zapewnienia Ci niezrównanego doświadczenia popartego naszym oddaniem doskonałości i satysfakcji.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś przemyślenia lub chcesz wziąć udział w raportach laboratoryjnych.


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.