Opinie

Przesyłki

Przesyłki

Termin Realizacji Zamówienia

Wszystkie zamówienia są wysyłane za pośrednictwem DHL Express (1-2 dni) lub FedEx (5-7 dni)!

Zamówienia i płatności otrzymane przed godziną 12:00 CET w poniedziałek do piątku, wyśle tego samego dnia.

Zamówienia otrzymane po powyższym czasie, w weekendy lub święta zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

Należy pamiętać, że nie możemy przyspieszyć zamówień złożonych w ostatniej chwili, które zostały złożone po wyznaczonym czasie.

Koszty Wysyłki

Koszty wysyłki są konkretne dla Twojej lokalizacji i można je znaleźć podczas realizacji transakcji po wprowadzeniu swojego adresu.

Nie wysyłamy do Danii, Finlandii, Norwegii oraz Szwecji.

Dodatkowe Informacje

Kratom Bird przestrzega standardów dostawy, które podajemy na naszej stronie internetowej podczas realizacji transakcji. W rzadkich przypadkach dostawa może się opóźnić z przyczyn niezależnych od nas. Kratom Bird nie ponosi odpowiedzialności za problemy z realizacją usługi przez przewoźnika, w tym za opóźnione dostawy lub zagubione paczki.

Prosimy o dokładne sprawdzenie adresu wysyłkowego podczas składania zamówienia (w tym numeru lokalu lub apartamentu), a następnie ponowne zweryfikowanie go w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia.

Kratom Bird nie ponosi odpowiedzialności za pokrycie jakichkolwiek opłat za przedmioty zwrócone do nas z powodu niepełnego lub nieprawidłowego adresu dostarczonego nam przez klienta. Przedmioty te mogą podlegać opłacie 'Zwrot do Nadawcy', a także pierwotnym kosztom wysyłki w celu ponownego wysłania zamówienia.