WE ARE CLOSED FOR HOLIDAYS BETWEEN JULY 30 TO AUGUST 14, LAST DAY WE SHIP ORDERS ARE MONDAY JULY 29 BEFORE 12.00 CET!
ALL ORDERS MADE DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED THURSDAY AUGUST 15!

Opinie

GOLD MAENG DA

test test test 5439,sample item sku is none,Sample enable flag is 0,customer login status is

Opis produktu

Złoto Maeng Da Kratom od Kratom Bird to nie tylko proszek z kratomu; to doświadczenie czystego złotego standardu. Dzięki specjalnej metodzie suszenia uzyskujemy ten unikalny złoty proszek. Ten złoty kolor reprezentuje nie tylko jego wysoką jakość, ale także jego miejsce w spektrum kratomu. Produkty z kratomem w kolorze złotym często są harmonijnym połączeniem pobudzającego białego kratomu i relaksującego czerwonego kratomu, co sprawia, że nasz Złoto Maeng Da jest doskonale zrównoważoną siłą w każdym mydle z kratomem!

Złoto Maeng Da jest wytwarzane z najlepszych dojrzałych liści kratomu, gwarantując niezapomnianą jakość i skuteczność. Tutaj, w Polsce, Kratom Bird symbolizuje niezachwiane zaangażowanie w jakość i autentyczność. Nasza duma tkwi w dostarczaniu produktów, które przekraczają oczekiwania, co odzwierciedla się w każdym gramie naszego Złoto Maeng Da Kratomu.

Wybierając Kratom Bird, nie wybierasz tylko marki produktu - wybierasz tradycję doskonałości. Wkraczaj w złoty wiek kratomu z naszym Złotym Maeng Da i poczuj zrównoważoną siłę w każdym mydle.

Zainteresowany darmowym próbki tego produktu? Dowiedz się, jak ją dołączyć do swojego zamówienia tutaj.

Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
Sale LabelNie
Testowany laboratoryjnie

Testowany laboratoryjnie

Niniejszy produkt został poddany testom laboratoryjnym, przeprowadzonym przez autoryzowaną stronę trzecią

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Gwarantujemy, że nasz produkt składa się w 100% z mitragyna speciosa – żadnych syntetycznych składników

Bez dodatków

Zero dodatków

Produkt wolny od dodatków, pestycydów wirusów oraz bakterii

Chcesz przesłać opinię?
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie.
Zaloguj się lub utwórz konto
Eine Bewertung schreiben


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.