WE ARE CLOSED FOR HOLIDAYS BETWEEN JULY 30 TO AUGUST 14, LAST DAY WE SHIP ORDERS ARE MONDAY JULY 29 BEFORE 12.00 CET!
ALL ORDERS MADE DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED THURSDAY AUGUST 15!

Opinie

Najczęściej zadawane pytania

Zamówienia i płatności

Jakie metody płatności akceptujesz?

Przelew bankowy i karta kredytowa.

Skąd mam wiedzieć, które produkty wybrać?

Kratom Bird nie składa oświadczeń ani nie zaleca stosowania naszych produktów do leczenia jakichkolwiek schorzeń związanych z chorobą. Zalecamy przeprowadzenie własnych badań i rozeznanie przed dokonaniem zakupu. Jeśli chcesz uzyskać ogólne informacje dotyczące właściwości szczepów lub popularnych produktów, skontaktuj się z nami.

Kto może zamawiać Twoje produkty?

Aby złożyć zamówienie w Kratom Bird, musisz mieć ukończone osiemnaście (18) lat i wyrazić zgodę na nasze Warunki w całości. Kliknij tutaj, aby wyświetlić wszystkie szczegóły naszych warunków.

Dlaczego moje zamówienie zostało opóźnione?

Twoje zamówienie mogło zostać opóźnione lub anulowane z następujących powodów: Nie otrzymaliśmy jeszcze płatności — sprawdź, czy przelew bankowy lub płatność kartą kredytową zostały wysłane poprawnie. Jeśli Twoje zamówienie nie jest dostępne po zalogowaniu się na konto w celu sprawdzenia statusu i nadal nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem zamówienia, być może go nie otrzymaliśmy. W takim przypadku prosimy o natychmiastowy skontaktuj się z nami. W Twoim zamówieniu może brakować kluczowych informacji wymaganych do wysyłki.

Wysyłka

Wysyłacie do Polski?

Oczywiście!

Wysyłacie do mojego kraju?

Wysyłamy do wszystkich krajów na świecie z wyjątkiem Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii.

Jakie opcje wysyłki oferujecie?

Wszystkie nasze przesyłki są wysyłane za pośrednictwem DHL Express, który dostarczy paczkę w ciągu 1-2 dni roboczych lub FedEx, który zajmie od 5 do 7 dni. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o wysyłce.

Co to jest dostawa tego samego dnia?

Jeśli Twoje zamówienie zostanie złożone przed godziną 12:00 czasu PST w dni powszednie, zostanie wysłane tego samego popołudnia. Wysyłka tego samego dnia nie oznacza, że otrzymasz zamówienie tego samego dnia, w którym zostało złożone lub wysłane.

Jak mogę śledzić przesyłkę?

Monitorowanie jest zawarte w wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłki, która jest wysyłana wkrótce po wysłaniu zamówienia. Ten e-mail zawiera numer śledzenia przesyłki oraz link do strony internetowej przewoźnika. Należy pamiętać, że aktualizacje śledzenia mogą być opóźnione. Nie możemy pomóc w transporcie paczki, chyba że minęła gwarantowana data doręczenia.

Mój adres jest nieprawidłowy. Czy mogę to naprawić?

Jeśli zauważysz błąd w swoim adresie, natychmiast skontaktuj się z nami. Możliwe, że będziemy w stanie dokonać korekty, o ile Twoje zamówienie nie zostanie wysłane. Jeśli Twoje zamówienie zostało wysłane z nieprawidłowym adresem, możesz skontaktować się z DHL, aby zmienić adres!

Legalność

Czy kratom jest legalny?

Status prawny kratom różni się w zależności od kraju i poszczególnych regionów. W wielu częściach świata, włączając w to USA oraz większość krajów UE, kratom jest legalny na użytek własny. Aczkolwiek, należy mieć na uwadze, że określone regulacje prawne i przepisy mogą różnić się w danej lokalizacji.

Czy Kratom w jest legalny w Polsce?

Przykro nam, ale nie posiadamy najświeższych informacji na temat legalności kratom w Polsce.

Pytania odnośnie do produktu

Czym jest kratom?

Kratom, w świecie nauki znany jako Mitragyna Speciosa, jest wiecznie zielonym drzewem tropikalnym z Południowo-wschodniej Azji. To zaliczane do rodziny kawowców drzewo od wieków wykorzystywane jest ze względu na swoje właściwości leczniczo-rekreacyjne. Liście Kratom zawierają aktywne składniki, włączając w to mitraginę oraz 7-hydroksymitraginę, która wchodzi w reakcje z receptorami mózgowymi, wywołując efekty stymulujące lub sedatywne.

Nie zachęcamy naszych klientów do spożywania kratom, przedstawione tutaj treści mają jedynie charakter informacyjny.

Gdzie kupić Kratom?

Jeśli rozglądasz się za najlepszym sklepem z kratom, Kratom Bird to twój strzał w dziesiątkę. Jako miejsce online nr 1 wśród entuzjastów kratom, oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości wyrobów kratom dla klientów z Polski. Niezależnie od tego, czy szukasz sproszkowanych liści, czy też innego rodzaju produktów kratom, na naszej stronie wygodnie dokonasz wszelkich zakupów. Dzięki dbałości o jakość, doskonałej obsłudze klienta i błyskawicznej wysyłce, Kratom Bird stanowi twoje źródło nr 1, jeśli chodzi o produkty kratom z górnej półki, dostępne na europejskim rynku. Dokonaj zakupów jeszcze dziś i sprawdź naszą obszerną selekcję produktów zapewniających niezrównane doświadczeni a z kratom.

Czy wasz kratom jest testowany laboratoryjnie?

W rzeczy samej, w Kratom Bird jakość i bezpieczeństwo produktów to podstawa. Wszystkie partie naszego kratom są poddawane rygorystycznym testom laboratoryjnym. Współpraca z godnymi zaufania laboratoriami stron trzecich umożliwia prowadzanie szczegółowych kontroli jakości pod kątem czystości i jakości. Podejście oparte na testach laboratoryjnych pozwala naszym klientom spać spokojnie ze świadomością, że otrzymują od nas wyłącznie kratom najwyższej jakości. Przejrzystość, gwarancja jakości i testy laboratoryjne na porządku dziennym – to u nas norma.

Jaki kratom jest najlepszy?

„Najlepszy” w tym wypadku zależy od preferencji osobistych oraz efektu, który zamierzasz osiągnąć. Różne odmiany kratom takie jak Maeng Da, Bali, czy Green Malay, mają swoje cechy charakterystyczne i odmienne korzyści. Pewna część osób preferuje odmiany białe, podczas gdy inni zielone. Zaleca się testowanie i eksperymentowanie z różnymi odmianami – dzięki temu odnajdziesz tą, która najlepiej spełnia twoje oczekiwania. W Kratom Bird oferujemy zróżnicowaną selekcję wysokiej jakości odmian kratom – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, doświadczając optymalnych wrażeń. Co więcej, oferujemy również próbki w ramach naszego rozszerzenia, kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Jakie rodzaje kratom rozróżniamy?

Kratom ma wiele rodzajów, która powszechnie określamy jako odmiany. Do najpopularniejszych odmian kratom zaliczamy Maeng Da, Bali, Borneo, Malay oraz Thai. Każdy rodzaj posiada unikalne właściwości. Radzimy poeksperymentować z różnymi odmianami – to najszybszy sposób na odnalezienie tej właściwej względem własnych oczekiwań. W Kratom Bird odkryjesz zróżnicowaną selekcję odmian kratom, tutaj czeka na ciebie kratom skrojony na miarę twoim potrzeb.

Czy sprzedawany przez was kratom jest jakości premium?

Tak, w Kratom Bird uznajemy wyłącznie produkty kratom klasy premium. Nasz kratom pochodzi jedynie od godnych zaufania dostawców cieszących się nieposzlakowaną opinią – do tego dochodzi jeszcze rygorystyczna kontrola jakości.

Czy mogę dostać darmowe próbki kratom?

Tak, istnieje taka możliwość! Oferujemy próbki w ramach naszego rozszerzenia, kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Jak zaparzyć herbatkę kratom?

Przykro nam, ale nie sprzedajemy kratom jako środka spożywczego i w związku z tym nie możemy udzielać informacji na temat jego przyrządzania.

Czy możecie umieścić kratom w kapsułkach?

Z technicznego punktu widzenia jest to wykonalne, aczkolwiek Kratom Bird nie zachęca klientów do spożywania proszku kratom.

Jak mam spożyć kratom?

Niestety, nie udzielamy porad odnośnie do tych kwestii.

Jak mam sobie dawkować kratom?

Jeśli zamierzasz wykorzystywać kratom na swoje potrzeby hobbystyczne, jak np. sporządzanie kosmetyków, radzimy zacząć od małej porcji 1,5 g, a następnie stopniowo zwiększać ją o 0,5, aż poczujesz swój efekt ‘wow’.

Czy kratom naprawdę działa?

Wielu użytkowników donosi o swoich pozytywnych doświadczeń z kratom, podkreślając jego skuteczność przy wielu zastosowaniach.

Zwroty

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Proszę kliknij tutaj, aby wyświetlić wszystkie szczegóły naszej Polityki zwrotów.

Skontaktuj się z nami

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Proszę kliknij tutaj, aby skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta.


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.