Opinie

O nas

Kratom Bird

W Kratom Bird kierujemy się naszymi podstawowymi wartościami, które leżą u podstaw naszej firmy, filozofii i działalności. Szczerość, zaufanie, obsługa i odpowiedzialność, kompetentność i błyskotliwość, współpraca oraz nowe technologie – to wszystko, czym kierujemy się w dostarczaniu niezrównanych wrażeń naszym drogim klientom.

Nasza podróż rozpoczyna się w 2012, od osobistego zainteresowania rośliną kratom. Po rozpoznaniu zapotrzebowania na godny zaufania produkt wysokiej jakości, postanowiliśmy chwycić byka za rogi i zrewolucjonizować branżę. Przeprowadziliśmy zakrojone na szeroką skalę analizy, wybadaliśmy rynek i zabraliśmy się za szukanie rzetelnych dostawców. Towar dostępny na rynku nie wywołał u nas zachwytu, tak więc postanowiliśmy dotrzeć do źródła – Południowo-wschodnia Azja – gdzie rozpoczęliśmy bezpośrednią współpracę z rolnikami.

Dlaczego warto kupować w Kratom Bird?

Doskonały łańcuch dostaw

Doskonałość łańcucha dostaw leży u podstaw naszej działalności!

Obecnie możemy poszczycić się wyposażonym po brzegi magazynem, z którego codziennie wysyłamy nasze produkty. Dokładając wszelkich starań, dotarliśmy do źródła najczystszego kratom, za którym stoją rzetelni dostawcy, co przekłada się na profesjonalne i trwałe relacje. Wykluczając pośredników, jesteśmy w stanie zapewnić bezkompromisową kontrolę jakości poprzez nadzór całego procesu od samego początku – od żniw do pakowania. Każda partia jest poddawana rygorystycznym testom laboratoryjnym zaraz po odbiorze – to gwarancja najwyższych standardów.

Doskonała obsługa klienta

W Kratom Bird klient to nasz Pan!

Zapewniamy przyjazne użytkownikowi środowisko skrupulatnie zaprojektowane pod kątem wygodnego interfejsu. Dzięki temu dostarczymy Ci niezapomnianych wrażeń z przeglądania katalogu i dokonywania zakupów. Zapewnianie bezkompromisowej obsługi klienta to nasza mantra – bliska współpraca i wsłuchiwanie się w twoje potrzeby – tego możesz się po nas spodziewać.

Kratom najwyższej jakości

Słowo ptak (Bird) w nazwie symbolizuje otwartość, wolność i zaufanie!

To nasza przejrzysta misja skupiona na zapewnianiu wyłącznie najczystszego kratom o potwierdzonej jakości po bezkonkurencyjnych cenach. Według nas każdy powinien mieć dostęp do tego naturalnego środka. Nasze oddanie sprawie i powtarzalność procesu stanowią podstawę doskonałości na każdym etapie tego, co robimy.

Najlepsza obsługa klienta

W Kratom Bird cenimy sobie szczerość i zaufanie, które leżą u podstaw naszych interakcji z klientami oraz partnerami!

Poważnie podchodzimy do kwestii obsługi i bezpieczeństwa, doskonale zdając sobie sprawę, że satysfakcja klientów stanowi najwyższy wyznacznik. Kompetencje i błyskotliwość naszego zespołu nieustannie pchają nas ku kolejnym poprawom i innowacjom. Pielęgnujemy współpracę oraz myślenie poza schematami – dzięki temu pozostajemy na czele branży.

Logo Kratom Bird

Dołącz do nas i przekonaj się na własnej skórze, co może dać Ci najlepszy kratom. W Kratom Bird chodzi o zapewnianie wyjątkowego i rzetelnego doświadczenia kratom, za którym stoją nasze podstawowe wartości oraz oddanie perfekcji.


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.