Opinie

O nas

Kratom Bird

W Kratom Bird kierujemy się naszymi podstawowymi wartościami, które leżą u podstaw naszej firmy, filozofii i działalności. Szczerość, zaufanie, obsługa i odpowiedzialność, kompetentność i błyskotliwość, współpraca oraz nowe technologie – to wszystko, czym kierujemy się w dostarczaniu niezrównanych wrażeń naszym drogim klientom.

Nasza podróż rozpoczyna się w 2012, od osobistego zainteresowania rośliną kratom. Po rozpoznaniu zapotrzebowania na godny zaufania produkt wysokiej jakości, postanowiliśmy chwycić byka za rogi i zrewolucjonizować branżę. Przeprowadziliśmy zakrojone na szeroką skalę analizy, wybadaliśmy rynek i zabraliśmy się za szukanie rzetelnych dostawców. Towar dostępny na rynku nie wywołał u nas zachwytu, tak więc postanowiliśmy dotrzeć do źródła – Południowo-wschodnia Azja – gdzie rozpoczęliśmy bezpośrednią współpracę z rolnikami.

Dlaczego warto kupować w Kratom Bird?

Doskonały łańcuch dostaw

Doskonałość łańcucha dostaw leży u podstaw naszej działalności!

Obecnie możemy poszczycić się wyposażonym po brzegi magazynem, z którego codziennie wysyłamy nasze produkty. Dokładając wszelkich starań, dotarliśmy do źródła najczystszego kratom, za którym stoją rzetelni dostawcy, co przekłada się na profesjonalne i trwałe relacje. Wykluczając pośredników, jesteśmy w stanie zapewnić bezkompromisową kontrolę jakości poprzez nadzór całego procesu od samego początku – od żniw do pakowania. Każda partia jest poddawana rygorystycznym testom laboratoryjnym zaraz po odbiorze – to gwarancja najwyższych standardów.

Doskonała obsługa klienta

W Kratom Bird klient to nasz Pan!

Zapewniamy przyjazne użytkownikowi środowisko skrupulatnie zaprojektowane pod kątem wygodnego interfejsu. Dzięki temu dostarczymy Ci niezapomnianych wrażeń z przeglądania katalogu i dokonywania zakupów. Zapewnianie bezkompromisowej obsługi klienta to nasza mantra – bliska współpraca i wsłuchiwanie się w twoje potrzeby – tego możesz się po nas spodziewać.

Kratom najwyższej jakości

Słowo ptak (Bird) w nazwie symbolizuje otwartość, wolność i zaufanie!

To nasza przejrzysta misja skupiona na zapewnianiu wyłącznie najczystszego kratom o potwierdzonej jakości po bezkonkurencyjnych cenach. Według nas każdy powinien mieć dostęp do tego naturalnego środka. Nasze oddanie sprawie i powtarzalność procesu stanowią podstawę doskonałości na każdym etapie tego, co robimy.

Najlepsza obsługa klienta

W Kratom Bird cenimy sobie szczerość i zaufanie, które leżą u podstaw naszych interakcji z klientami oraz partnerami!

Poważnie podchodzimy do kwestii obsługi i bezpieczeństwa, doskonale zdając sobie sprawę, że satysfakcja klientów stanowi najwyższy wyznacznik. Kompetencje i błyskotliwość naszego zespołu nieustannie pchają nas ku kolejnym poprawom i innowacjom. Pielęgnujemy współpracę oraz myślenie poza schematami – dzięki temu pozostajemy na czele branży.

Logo Kratom Bird

Dołącz do nas i przekonaj się na własnej skórze, co może dać Ci najlepszy kratom. W Kratom Bird chodzi o zapewnianie wyjątkowego i rzetelnego doświadczenia kratom, za którym stoją nasze podstawowe wartości oraz oddanie perfekcji.