Opinie

WHITE INDO

result is 0
sku is WHITE INDO sample sku is WHITE INDO-Sample now it is 2024-06-15 00:02:06
current year and month is 2024-06
Dostępność: W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
WHITE INDO
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is WHITE INDO sample sku is WHITE INDO-Sample now it is 2024-06-15 00:02:06
current year and month is 2024-06

test test test 5439,sample item sku is WHITE INDO-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Opis produktu

White Indo to produkt premium pochodzący z dziko rosnących roślin kratomu w dżungli Aceh w Indonezji. To rzadkie i ekskluzywne źródło zapewnia produkt, który wyróżnia się z tłumu. Dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego, White Indo oferuje naturalne odświeżenie, które może subtelnie, ale skutecznie poprawić Twój dzień.

Jeśli szukasz czegoś, co da Ci poczucie czujności i dobrego samopoczucia, to jest produkt dla Ciebie. Jest idealny na rozpoczęcie dnia z pozytywnym nastawieniem lub na uzyskanie dodatkowej energii, gdy poziom energii spada. White Indo jest dostępny w różnych rozmiarach, od małych próbek 50g do większych opakowań do 1kg. Ułatwia to znalezienie ilości odpowiadającej Twoim potrzebom.

W Kratom Bird jesteśmy dumni, że możemy oferować produkt, który jest zarówno bezpieczny, jak i naturalny. Nasze rygorystyczne kontrole jakości zapewniają, że za każdym razem otrzymujesz produkt najwyższej jakości!

Zamów teraz i przekonaj się o różnicy sam. Jeśli jesteś ciekawy i chcesz spróbować przed zakupem, oferujemy również darmowe próbki. Dowiedz się, jak możesz dołączyć próbki do swojego zamówienia  tutaj

  • White Kratom
  • Poland
Więcej informacji
Sale LabelNie
Testowany laboratoryjnie

Testowany laboratoryjnie

Niniejszy produkt został poddany testom laboratoryjnym, przeprowadzonym przez autoryzowaną stronę trzecią

Mitragyna Speciosa

100% Mitragyna Speciosa

Gwarantujemy, że nasz produkt składa się w 100% z mitragyna speciosa – żadnych syntetycznych składników

Bez dodatków

Zero dodatków

Produkt wolny od dodatków, pestycydów wirusów oraz bakterii

Chcesz przesłać opinię?
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie.
Zaloguj się lub utwórz konto
Eine Bewertung schreiben


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.